NA WODZIE

Kluby sportowe: Kajakarstwo, Wioślarstwo, Deska SUP, Rowery wodne, Joga na deskach SUP, Miasteczko wodne, Smocze łodzie

Uczniowski Klub Sportowy Victoria Wałcz

Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA WAŁCZ to przyjazny i towarzyski klub z pokaźnym już dorobkiem sportowym. Założony został w 1996 roku przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu. Korzystamy z zaplecza MOSIR przy ul. Chłodnej w Wałczu. Posiadamy własny sprzęt i bardzo doświadczoną kadrę trenerów. Celem naszego klubu jest promocja kajakarstwa wśród młodzieży szkolnej i kultywowanie tradycji kajakowych na terenie powiatu wałeckiego.

Wałeckie Towarzystwo Sportowe ORZEŁ

Zapisy: 729 988 219 Strona internetowa: http://www.wtsorzelwalcz.eu/index.php

DRAKO WAŁCZ

DRAKO WAŁCZ OFERUJE PROFESJONALNĄ ORGANIZACJĘ REGAT SMOCZYCH ŁODZI dla Firm, Samorządów, Szkół i innych grup jako event, impreza towarzysząca lub team building . Regaty Smoczych Łodzi ?Dragon boats? to doskonała zabawa dla wszystkich zarówno uczestników jak i widzów. W rywalizacji biorą udział łodzie 22 osobowe lub 12 osobowe (w tym bębniarz i sternik). Regaty są rozgrywane systemem pucharowym lub ligowym, kategorie wiekowe czy płci nie mają znaczenia.

MOSiR SUP Wałcz

Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęciach, piękna pogoda dopisuje - warto skorzystać 😎 Telefon do kontaktu żeby umówić się na zajęcia 📞+48 514 982 764

Joga na desce SUP

Jogę prowadzi Dobrochna z Studio Kręgosłup OdNowa 🧘 Zapisy na zajęcia : 609820811 Joga na desce uczy balansu, koordynacji i uważności. Poza tym wzmacnia ciało, pozytywnie wpływa na zwiększenie motoryki całego ciała oraz poprawia ogólną sprawność psychofizyczną. Dodatkowo otoczenie natury i szum wody pozwala wspaniale się zrelaksować…. Zapewnia wyciszenie ciała i umysłu, co daje rewelacyjne efekty.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Wakacje, urlop, świetna pogoda⛱️☀️ A ty nadal nie wiesz jak spędzić aktywnie ten czas🤔 Mamy dla Ciebie rozwiązanie🤗 Z pomocą rusza nasza wypożyczalnia sprzętu wodnego! Spędź niezapomniany czas z rodziną i przyjaciółmi korzystając z naszej oferty: Rower wodny 35 zl/h Deska SUP 35 zl/h Kajak 20zl/h Każda kolejna godzina 10 zł/h Kajak na 1 dzień 70zl Dodatkowo: REJS DELFIN: 600 147034 REJS GASTRONOMIK Z WYŻYWIENIEM: 505 841 474

Kluby sportowe:

  • UKS Victoria Wałcz
  • WTS ORZEŁ 
  • DRAKO Smocze łodzie
  • Klub Sportowy MOSiR – DESKI SUP
  • Kręgosłup OdNowa Joga na deskach SUP
  • Wypożyczalnia sprzętu wodnego